Dlaczego Archidom?

Zakładając naszą firmę wiele lat temu, mieliśmy jedno zasadnicze założenie: chcemy tworzyć kuchnie na wymiar, które przekraczają oczekiwania naszych klientów, pod względem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności.

Nasza misja od początku była jasna: przekształcać domy i mieszkania naszych klientów, dodając do nich serce domu – kuchnię, która jest nie tylko piękna, ale także doskonale dopasowana do ich stylu życia.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kuchni na wymiar, oferując kompleksowe usługi począwszy od konsultacji i pomiarów, przez projektowanie i wizualizacje, aż po montaż. Nasza długa lista zadowolonych klientów i wiele udanych projektów są dowodem na naszą niezrównaną jakość usług.

Z dumą oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów, rzemieślników i techników, którzy współpracują, aby zapewnić, że każda kuchnia jest perfekcyjnie wykonana i zainstalowana.

Jesteśmy zdecydowani, aby dostarczać nie tylko doskonałe kuchnie, ale także niesamowite doświadczenia dla naszych klientów. Wierzymy, że komunikacja jest kluczem do sukcesu każdego projektu, dlatego zawsze słuchamy, co nasi klienci mają do powiedzenia i staramy się zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

Z nami, proces tworzenia kuchni jest łatwy i przyjemny. Od pierwszego spotkania, przez etap projektowania i wyboru materiałów, aż po montaż, jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Dajemy Ci możliwość sprawdzenia, jak będzie wyglądała Twoja kuchnia, przed jej realizacją dzięki nowoczesnym technikom wizualizacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Czekamy na Ciebie z otwartymi umysłami, gotowymi do tworzenia i realizacji Twoich kuchennych marzeń. Wierzymy, że nasza pasja do tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni sprawi, że pokochasz swoją nową kuchnię.”

Co otrzymujesz w ramach umowy?

Kompleksowe doradztwo

Kompleksowe doradztwo oznacza dla nas pełne zaangażowanie w każdą fazę projektu - od pomysłu do realizacji. Nasi eksperci są dostępni na każdym etapie, aby dostarczyć porady techniczne, pomóc wybrać odpowiednie materiały i rozwiązania, i zapewnić, że ostateczny projekt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania

Profesjonalny pomiar

Profesjonalny pomiar to gwarancja precyzyjnego dopasowania kuchni do Twojej przestrzeni. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i techniki, aby zapewnić dokładne pomiary, na których opieramy nasze indywidualne projekty kuchni na wymiar."

Wizualizacja kuchni

Wizualizacja kuchni to nasz sposób na prezentację Twojego przyszłego pomieszczenia przed rozpoczęciem prac. Dzięki nowoczesnym technologiom graficznym, możemy pokazać Ci, jak będzie wyglądała Twoja wymarzona kuchnia

Montaż kuchni

Montaż kuchni to etap, na którym Twoje marzenia o idealnej przestrzeni kulinarnych doświadczeń stają się rzeczywistością. Nasz doświadczony zespół gwarantuje profesjonalny i dokładny montaż.

Chcesz mieć wyjątkową kuchnię?

My Ci w tym pomożemy!

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.

W Kuchnie Atlas tylko sprawdzeni producenci.

Atlas Kuchnie

Atlas Kuchnie

Blaty kuchenne Silestone

Silestone

Sprzęt AGD Samsung

Samsung

Materiał kompozytowy Dekton®

Dekton®

Kuchnie Peka

Peka

Okucia meblowe Blum

Blum

Wyposażenie kuchni Blanco

Blanco

Wyposażenie kuchni Franke

Franke

Sprzęt AGD LIEBHERR

LIEBHERR

Blaty kuchenne Hoder

Hoder

Falmec

Falmec

Siemens

Siemens

Whirlpool

Whirlpool

Elica

Elica

Faber

Faber

Smeg

Smeg